BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LISTOPAD 2017

7 lata 1 miesiąc temu #1057459 przez Heathera
Hej
Dzisiaj zrobiłam test bo okres spoznia mi się 3 dni. Wyszła druga kreska :) Mam już dwójkę dzieci. Synka prawie 5 lat i córeczka zaraz skończy roczek. Mieliśmy z mężem trochę poczekać z trzecim i starać się w lato ale tak jakoś wyszło że szybciej. Między najmłodszymi będzie 1,7 różnicy co trochę mnie martwi ale mam nadzieję że sobie poradzimy :) Objawów praktycznie nie mam. Trochę pobolewa mnie brzuch i plecy, mam większy apetyt i problemy z cera ale to jak zawsze przed @. Jedynie co chodzę częściej siku a wczoraj mnie trochę zemdliło. Tak ogólnie to w ogóle nie czuje się ciążowo, inaczej niż w tamtych ciażach.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057460 przez Heathera
Aaa i od półtora tygodnia mam katar, żadnych innych objawów tylko nos zapchany a czytałam że może być taki dziwny objaw ciąży :p



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057461 przez maja001
Witaj Heathera i gratuluje!!!
Fajnie ze sie odezwałaś razem bedzie nam rażniej. Co do objawów ciazy mam podobne do twoich czyli na pocztku jak by jakies lekie przeziebienie, które juz minęło powiekszone piersi i czeste bieganie do wc.Niepokoi mnie tylko taki lekki ucisk z lewej strony podbrzusza, ale moze sobie wkrecam przez to co powiedzial lekarz. Czekam niecierpliwie do czwartku i wszystkiego sie dowiem.
A kiedy zamierzasz odwiedzic gina?I ile msz lat? Ja rocznikiem 36, wiec u mnie to ostatni dzwonek na ciaze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057484 przez Heathera
maja mnie często kłuje z boku ale tak jakby jajnik i z córką pamiętam że też tak było i wszystko było ok więc chyba nie ma co się martwić :)
Lat mam prawie 25, we wrześniu skończę .
A do lekarza myślę, że zapisze się dzisiaj albo jutro więc pewnie za tydzień będę mieć wizytę ja z doświadczenia z poprzednich ciąż wiem że nie ma co tak się śpieszyć z wizytą bo może nie być jeszcze serduszka...więc u Cb bym się nie martwiła szczególnie że beta ładna, na kolejnej wizycie pewnie będzie wszystko ok :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057518 przez maja001
Dzieki za slowa otuchy.A co do bolu jajnika to bolaly cie oba czy tylko jeden?Bo mnie pobolewa tylko z lewej strony i tym sie martwie a nie pamietam takich boli w poprzednich ciazach.
A bedziesz chodzic do gina na NFZ czy prywatnie.?Ja prywatnie choc nie mam do tego gina 100% przekonania to po dluzszym namysle zdecydowalam sie na niego ze wzgledu na to ze jest ordynatorem w pobliskim szpitalu wiec zapewne w razie czego opieke bede miala super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057535 przez tatinka23
Hej dziewczyny. Dołączam do grupy :)
Obecnie jestem w 5 t.c :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057555 przez maja001
Witaj tatinka 23!
Fajnie ze dolaczylas im wiecej nas tym bedzie fajniej :)
Napisz cos o sobie ile masz lat i ktora to ciaza?A napiszcie tez dziewczyny z kad jestescie.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057563 przez Heathera
Ja będę chodzić na NFZ, u nas w mieście nawet nie ma prywatnego:/ dopiero 30 km dalej. Ale też nie czuje potrzeby bo idę do dobrego lekarza który prowadził moje poprzednie ciążę.
Ja jestem z Mazur :)

Maja teraz kluje mnie z jednej strony, prawej a z córką pamiętam ze raz z jednej raz z drugiej

Tatina witaj :)

Zapisałam się do gin, na 22 marca niestety dopiero wolne było



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057566 przez tatinka23
Mam 24 lat, moja pierwsza ciąża. Jestem z Mazowieckiego. Starania od września 2015, wreszcie się udało :-) ja wizytę mam 21 :-) nie mogę się doczekać :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057567 przez maja001
No to ja wizyte bede miala wczesniej bo juz 16 03 ale to z tego wzgledu jak pisalam wyżej gin chce zobaczyc czy zarodek jest tam gdzie powinien.
Tatinka 23 dla Ciebie to nowe przezycie. I super ze w końcu sie udalo :)
Ja troche sie obawiam jak to bedzie przy dwójce jeszcze małych i potrzebujacych ciagle mojej opieki maluchach, ale jestem dobrej mysli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057580 przez Heathera
tatinka super że się wam w końcu udało :)
My mieliśmy to szczęście że za każdym razem w pierwszym cyklu

maja ja to się też boje co to będzie bo między najmłodszymi będzie tak rok i 7 miesięcy...a najgorzej że mieszkamy na 4 piętrze bez windy :O

Kurczę a ja muszę jeszcze tyle czekać na wizytę...i pewnie usg nie będę miała od razu zrobionego tylko powie żebym przyszła za jakiś czas



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057590 przez maja001
heathera to ja Cie pobije ja mieszkam na 6 pietrze, winda jest ale czesto sie psuje jak np dzisiaj, Z córcia schodzilysmy i wchodzilysmy na nogach
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Z maluchami tez ciagle jestem sama bo mój cale dnie pracuje a na rodziców nie mam co liczyc, ale juz sie przyzwyczaiłam wiem ze leko nie bedzie ale damy rade. Bedziemy sie wspierac :)
Tatinka to u Ciebie dosc długi okres oczekiwania na maluszka. A lekarze mówili jaki macie problem ze nie mozesz zajsc w ciaze? Pytam bo mam az 3 kolezanki które tez nie moga zajsc w ciaze od dłuzszego czasu, Jedna z nich w prawdzie ma 5 letniego synka ale w tym 3 poronienia, oststnie kilka tygodi temu. A u mnie wszystkie maluszki jak u Heather w pierwszym cyklu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057591 przez tatinka23
Dziewczyny a co powiecie o przesadach w ciąży ? Chyba za dużo już się naczytałam :P i zaczynam się bać .
Zastanawia mnie jedno , można w ciąży obcinać włosy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 1 miesiąc temu #1057592 przez maja001
tatinka ja w przesady za bardzo nie wierze i zarówno w pierwszej jak i drugiej ciazy nosiłam łańcuszek na szyi choc podobniez nie wolno bo dziecko urodzi sie owinięte pępowiną, U mnie zadne nie bylo owinięte, jedno mialo pepowine za długa drugie za krótka ale owinięte nie były. gdy sie oparzysz to dziecko w tym miejscu twojego oparzenia bedzie mialo ślad po urodzeniu- ja sie oparzyłam żelazkiem synek sladu w tym miejscu żadnego nie ma.Nie powinno sie wczesniej kupowac wyprawki , ja z synem kupowalam od polowy ciazy, syn zdrowy.Tak wiec nie wierze.Mało tego , to juz nie przesad, ale wszyscy mówia zeby w ciazy sie nie stresowac bo dziecko bedzie nie spokojne po porodzie, ja w ciaży z córka mialam bardzo stresujący okres, nawet sie czasem dziwilam ze nie poronilam przez ten stres, a córka spokojniutka do dzis.
Włosy, ja nie tylko obcinałam, ale tez farbowałąm tak w II trymestrze i wszystko z maluchami ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057594 przez maja001
Mnie osobiscie bardziej martwi ze mam infekcjie miejsc intymnych , mam posiew jakie mam bakterie a wiadomo ze bakterie moga doprowadzic do poronienia albo zakazenia malucha a gin nie chce ich leczyc, bo boi sie podac mi antybiotyku w I trymestrze.Oczywiscie musze sie nieżle nagimistykowac zeby zniwelowac szczypanie, ale jak wszystko bedzie dobrze w drugim trymestrze poprostu go przycisne o antybiotyk bo nie wyobrazam sobie chodzic z takim dyskonfortem przez 9 miesiecy i narazac dziecko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl